Header

Dzień 3, Wtorek 12.01.2010 – Lecimy!

Powtórka z rozrywki. Znów lotnisko, ale tym razem jesteśmy na czas :)

Lecimy Swissair’em (nigdy więcej Finnair!!!) przez Zurych. Samolot opóźniony 1,5 godziny. Pani grzecznie informuje nas, że na pewno nie zdążymy na samolot do Delhi. Kurcze dziś się wszystko spóźnia, a wczoraj to nie mogło chociaż z 10 minut! Chyba naprawdę prześladuje nas jakiś pech! Futrzak masz rację. Indie nas nie chcą!

Swiss staje jednak na wysokości zadania. Sprawnie znajduje nam inne połączenia z liniami Austrian i Turkish. Bartek, który jeszcze wczoraj się zarzekał „tylko nie Turkish” dziś otumaniony antybiotykiem i uspokajaczami macha ręką z aprobatą „może być nawet Turkish”.

Pojawia się jeszcze jakiś problem z biletami, ale biura na szczęście rozwiązują to między sobą. Swissair to naprawdę dobra firma!

Jesteśmy zacheckinowani! Jakiś postęp jest!

Dobra lecimy. Najpierw do Wiednia. Lecą z nami siatkarze ze Skry Bełchatów. Ania siedzi z Możdżonkiem, Bartek z Wlazłym, a przed nimi siedzą Pliński i Kurek. Takie małe pocieszenie w tym wszystkim.

Wiedeń. Opóźnienie. Biegamy po lotnisku jak szaleni. Czy zdążymy na samolot do Stambułu? Dobra siedzimy, ale czy razem z nami nasze bagaże!? Tego nie jesteśmy pewni.

Stambuł. Znów bieganie. Czy my kiedykolwiek dolecimy do Delhi!

W końcu siedzimy w samolocie do Delhi. Turkish całkiem, całkiem. Dają nawet skarpetki.

Lądujemy. Jesteśmy w Delhi! Czy to na pewno prawda!?

Nasza droga do Indii !

Nasza droga do Indii !

This entry was posted in Indie i Nepal


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/bartez09/public_html/syberia.m2.x25.pl/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1044