• Syberia »
  • Dzień czwarty 30.07.2004
Header

Dzień czwarty 30.07.2004

Wyruszamy do Peterhofu, letniej rezydencji carskiej. Gdy wychodzimy z autobusu straszliwie leje, więc musimy trochę przeczekać. Po ustaniu deszczu udajemy się w stronę kas, gdzie znów kombinujemy jak koń pod górę jakby tu zapłacić jak najmniej. Z pomocą przychodzą same kasjerki, które proponują, żebyśmy zapłacili połowę ceny a w zamian pani przy bramie nie przedrze biletów, które im później oddamy. Wot Rasija. W Peterhofie znów zapstrykujemy się na śmierć.

Złote fontanny Peterhofu

Złote fontanny Peterhofu

Oglądamy złote fontanny, spacerujemy nad morzem, gdzie widzieliśmy lisa i wydry, bawimy się jak dzieci w pułapkach wodnych. Później oczywiście znów zaczyna lać i to porządnie. Przestaje, gdy tylko przekraczamy bramę wyjściową Peterhofu :) . Zwiedzamy jeszcze śliczną cerkiew przy Peterhofie, zjadamy serki w czekoladzie i wracamy. Weissman, który zjadł plombę idzie do dentysty.

Wieczorem wsie paszli na wzmorie. Zabieramy gitarę, lytra, piwka, sucharki „dla kota” (rosyjskie chipsy) i dobre humory. Na plaży super.  Zaczęliśmy od sesji zdjęciowej w świetle zachodzącego słońca.

Rosyjskie Rusałki

Rosyjskie Rusałki

W miarę ubywania lytra zabawa się rozkręca. Weissman i Piotrek rozkręcili się do tego stopnia, że decydują się na kąpiel w morzu. Radość ich tak rozpiera, że ściągają nawet majty i świecą georgami!!!

Rosyjskie Morsy

Rosyjskie Morsy

Naprawdę rewelacyjna imprezka! Po powrocie, ci co mają jeszcze siły wypijają  po piwku. Prawdziwie szczęśliwi idziemy spać!

This entry was posted in Syberia


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/bartez09/public_html/syberia.m2.x25.pl/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1044